Portfolio

1496367425_note

TWÓRCZOŚĆ

Pewnie już wiesz, że piszę. Całkiem sporo. Bo widzisz, uwielbiam pisać. Przelewanie emocji na papier od zawsze wydawało mi się znacznie łatwiejsze od mówienia, chociaż w rzeczywistości jest za to bardzo czasochłonne. Z drugiej strony, kiedy lubisz coś robić, to raczej nie przejmujesz się faktem, że zabierze Ci to sporo czasu, prawda? Prawda. Właśnie dlatego piszę i bardzo chcę się z Tobą dzielić tym, co piszę.

PISZ SZYBCIEJ

Opowiadanie kieruję głównie do twórców wszelkiej maści — każdy z nas, tworząc coś wartościowego, zmaga się nieraz z problemem, któremu czoła musi stawić również nasz główny bohater. Wiktor jest (wiem, trochę się powtarzam) pisarzem , a przynajmniej tak siebie nazywa, podczas gdy jego siostra bardzo bezpośrednio sugeruje mu, że być może jest zupełnie inaczej. A do tego wszystkiego jeszcze go pogania. Przecież nie o to w tym chodzi, prawda? Tutaj to samo — jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, kliknij w tytuł. Niżej możesz bezpośrednio przejść do treści.

Epizod pierwszy
Epizod drugi

1496372281_Cloud-Music

COVERY

Tego, że śpiewam, akurat wiedzieć nie musisz. Dlatego teraz Cię o tym informuję. Śpiewam od ponad sześciu lat, od prawie pięciu (chyba, straciłam rachubę) biorę prywatne lekcje śpiewu i mam za sobą sporo występów na prawdziwej scenie. Wprawdzie nie mówię o wielkich eventach, ale uznaję to za osiągnięcie. Jeżeli więc chcesz zaryzykować posiadanie słuchu (żartuję, nie jest aż tak źle), to zapraszam do odsłuchania tego, co dotychczas udało mi się opublikować.

  1. The White Stripes Seven Nation Army
  2. Lana Del Rey — Chelsea Hotel No. 2
  3. Hozier — Arsonist’s Lullabye
  4. Justin Bieber — Love Yourself
  5. twenty one pilots — Truce
  6. Amy Winehouse — You Know I’m No Good

Wszystko (i trochę więcej) możesz również znaleźć po prostu na moim profilu Soundcloud — wystarczy, że klikniesz tutaj.

1496373000_Music-Equalizer

MUZYKA EKSPERYMENTALNA

Odkryłam ją całkiem niedawno i przepadłam już na początku, zakochując się do granic wszelkich możliwości. Nie tylko dlatego, że świetnie się przy niej pisze. Każdy utwór, który należy do tego gatunku, jest niesamowicie oryginalny, pełen najróżniejszych emocji, niektóre opowiadają nawet jakieś historie. A do tego wszystkiego brzmi genialnie i cholernie ciekawie. Magia. Więc też postanowiłam spróbować.

  1. 170209
  2. anthropomorphism
  3. transcendence